O nás

Firmu jsme založili v roce 1992 s jasným cílem – vytvořit obuv, která je kvalitní, pohodlná a zároveň podporuje správnou chůzi.
V Medistylu věříme v pečlivost, spolehlivost a kvalitu. Při vývoji našich produktů spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru zdravotnictví.  Dbáme na každý detail výrobního procesu včetně kontroly hotového výrobku. Zároveň se snažíme, aby výroba byla co nejšetrnější k přírodě.

Komfortu chůze je dosaženo díky odlehčeným podešvím s anatomickým tvarováním. Díky správnému tvarování podešví předcházíme problémům jako jsou plochá chodidla, patní ostruha či vysoký nárt. Zároveň naše obuv podporuje správné držení těla a tvarování nohy, odlehčuje nárazy při došlapu, a tím se předchází bolesti zad, kloubů a kyčlí.

 
Stélka je vyrobena výhradně z jemné, prodyšné usně, která umožňuje pokožce chodidla dýchat, odvádí pot při zvýšeném pocení nohou, čímž omezuje vznik mikrobiálních či mykotických onemocnění kůže nohou, především v meziprstních prostorách.

K výrobě svrchní části obuvi se používá kvalitní lícová useň, jejíž předností je měkkost a prodyšnost, zároveň je pevná, což zamezuje nežádoucímu roztahování svršku při dlouhodobém užívání obuvi. U většiny vzorů lze svrchní část boty regulovat pomocí pásků se sponami nebo suchými zipy, aby mohlo dojít k dokonalému přizpůsobení obuvi šířce chodidla, a to i u nestandardní výšky a tvaru nártu, či dalších ortopedických vad.